Tr.pomůcky

Hokejové tréninkové pomůcky jsou nezbytnou součástí tréninků hokejistů. V naší nabídce naleznete nejznámější a nejoblíbenější moderní hokejové pomůcky. S mnoha pomůckami, které zde naleznete, je možné trénovat i doma. Nabízíme hokejové branky, puky, trenérské tabule, píšťalky rozhodčího, dřevěné koule, florbalové míčky se skvělými aerodynamickými vlastnostmi či míčky výrazných barev. Na své si přijdou hráči hokeje, florbalu i hokejbalu.

 

Nabízíme různé druhy puků, například juniorské puky či tvz. Green Biscuit Puk, díky kterému si skvěle nacvičíte stickhandling, přihrávky a celkovou manipulaci s holí. Je složen ze dvou dílů a  slouží k nácviku na asfaltu či betonu, není ovšem určen ke střelbě (hrozí jeho poškození).

Hokejové branky jsou vyráběny v různých velikostech a velmi dobře se s nimi manipuluje díky speciálním kolečkům na spodní straně. Skvělou pomůckou pro všechny brankáře je jistě gumový míček Reaction Ball, s pomocí kterého si mohou nacvičovat postřehy a reakce.

Trenérské tabule jsou nenahraditelnou pomůckou pro všechny trenéry. Slouží pro nákres taktiky před zápasem či v pauze zápasu. Jsou vyrobeny z magnetu a jsou určeny pro stírací centropeny.

Píšťalky pro rozhodčí a trenéry jsou většinou vyrobeny z plastu či kovu. Lepidlo Quick Drying Adherent zajišťuje rychleschnoucí účinek a zvyšuje přilnavost tejpovací pásky. Je určeno pro všechny typy tejpů i pro použití na kůži.

Při tréninku se výborně užijí i dřevěné koule a florbalové míčky. Florbalový míček Salming má skvělé aerodynamické vlastnosti, je v něm zakompovaný stabilizační prstenec a na jeho povrchu se nacházejí důlky s velkou hustotou. V naší nabídce naleznete také exkluzivní nabídku na DVD – Hokejová škola mistrů vol. 2. Toto DVD obsahuje různá cvičení, která jsou zaměřená na všechny oblasti moderního hokeje.

Cenové rozmezí
od do