Textil

Mezi hokejové doplňky patří také hokejový textil. V naší nabídce naleznete velmi kvalitní oblečení známých hokejových značek Reebok, Bauer, Warrior a dalších. Jedná se o čepice (kšiltovky, beranice či klasické bavlněné čepice), trička, mikiny, bundy, kalhoty (šusťáky, tepláky či elastické kalhoty), soupravy (trnérské či šusťákové), boty (sportovní boty, pantofle či žabky) a ostatní textil, jako jsou například kraťasy, šály a boxerky.

Nabízíme různé druhy čepic, od klasických kšiltovek značky Reebok, přes klasické bavlněné čepice (kulichy) značek Reebok, Oxdog či CCM, až po beranice, které jsou velmi hřejivé a zakrývají uši. Záleží, po jakém komfortu toužíte. Další položkou v naší nabídce textilu jsou trička, ať už se jedná o klasická trička známých značek či trička s logem (NHL, New York Rangers, Boston Hockey).

Pokud sháníte mikinu z kvalitního materiálu, můžeme nabídnout mikiny značek Warrior, Vaughn a Oxdog, vyrobené z umělých vláken, bavlny či kombinace obojího. Bundy v naší nabídce poskytují tepelnou ochranu díky teplým vložkám, kapucím a dlouhým rukávům.

Co se týče kalhot, můžete si vybrat mezi teplákami, šusťákovými kalhoty či elastickými kalhoty na tělo (Warrior High Performance). K dispozici máte i různé teplákové soupravy, a to v případě, že hledáte kombinaci mikiny/bundy a teplák/kalhot (značky Warrior, TPS a Oxdog).

Naše nabídka bot je docela široká. Nabízíme pohodlné vycházkové boty, vhodné pro každodenní nošení v teplejších měsících, které jsou zároveň velmi moderní. Dále také žabky či pantofle, které lze využívat pro běžné nošení či do sprchy. Pro volný čas jsou novinkou boty Warrior Hound Dog a kromě toho je možné zakoupit i kvalitní běžecké či lehké sportovní boty Warrior.

Do nabídky ostatního textilu se řadí například kraťasy, boxerky či fanouškovská šála Boston Bruins.

Cenové rozmezí
od do