Tašky

Hokejové tašky představují pro každého hokejistu nutnost. Slouží k uložení a přenosu hokejové výstroje, tudíž hokejových bruslí, helem, kalhot, rukavic, hokejek a dalšího případného vybavení. Hokejové tašky nabízíme v provedení s kolečky či bez koleček. Jednotlivé modely mohou mít jednu kapsu či postranní oddělené kapsy pro uložení hokejových bruslí a mokrého oblečení. Pro hráče juniorských soutěží pak slouží tašky menších rozměrů.

 

Hokejové tašky na kolečkách přestavují modernější a dražší variantu hokejových tašek, které je možné vézt za sebou na teleskopickém madle. Tašky na kolečkách ocení především hráči mladší kategorie, pro které je nošení hokejové výstroje poměrně náročné.

Je nutné si uvědomit, že hokejové tašky bez koleček jsou většinou levnější, ale je nutné je nosit na rameni. Do postranních kapes hokejových tašek je možné uložit hokejové brusle, mokré hokejové oblečení (ponožky, ručník, ribano) či různé doplňky (izolace na chrániče holení, sprej proti zamlžování, páska na hokejku). Při ukládání hokejových bruslí do tašky je určitě na místě používat chrániče nožů. Ty chrání tašku před případným proříznutím a zničením.

Hokejové tašky jsou většinou vyrobeny z polyesteru, který je vysoce odolný při častém používání a méně citlivém zacházení. Kvalitnější tašky jsou potaženy speciálním materiálem proti promočení, mají zesílené uši a nabízí kvalitní ventilaci, vysoce odolné zipy či extra zesílený rám pro vysokou životnost. Kvalitnější modely tašek na kolečkách také nabízí kvalitně provedená kolečka, která jsou vhodná do všech terénů a zajišťují stabilitu při převážení.

V naší nabídce naleznete i hokejové batohy, které umožňují nosit hokejovou výstroj na zádech. Doporučujeme hokejové tašky předních světových značek, mezi které patří Easton, Reebok, CCM, Bauer či Warrior.

Cenové rozmezí
od do