Ostatní

Kromě hokejové výstroje a trenérských pomůcek nabízíme i další hokejovou výbavu a pomůcky. Pokud hledáte oblečení, které nabízí maximální pohodlí a odvádí pot a tělesnou vlhkost, jistě vás potěší naše nabídka elastických riban, která udržují tvar i při častém nošení. Pro ochranu těch nejcitlivějších partií jsou nezbytné suspenzory, které naleznete v mnoha provedeních – suspenzory samostatné,  komplet suspenzoru a šortek či suspenzorové kalhoty.

 

Hokejové štulpny by neměly chybět ve výbavě žádného hokejisty, nabízíme je v mnoha barevných provedeních. Tréninkové dresy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, a právě díky kvalitnímu provedení a přijatelným cenám jsou vhodné pro každodenní používání. Podvazky jsou velmi důležitým doplňkem, a to zejména proto, že drží štulpny.

Šle neboli kšandy na hokej se uchycují na hokejové kalhoty. Většinou obsahují plastové úchyty a zkracovače.

Hokejové ponožky jsou uzpůsobené tak, aby přinášeli hráčům ten nejvyšší komfort. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje ochlazení a odvod vlhkosti. Na prstech jsou umístěny ploché švy, aby nedocházelo k otlakům prstů v brusli. V naší nabídce naleznete hokejové ponožky i podkolenky.

Hokejové nákrčníky pomáhají chránit krk a snižovat riziko poranění, ke kterým může při hokeji snadno dojít. Některé nákrčníky mají prodloužené chránění na klíční kosti – zajistí tak mnohem lepší ochranu. Jako doplněk do bruslí slouží kvalitní hokejové tkaničky, které jsou vyrobeny z vosku.

V naší nabídce dále naleznete chrániče zápěstí, florbalové hokejky, utahováky tkaniček, leštící vosk, holení pásky, chrániče na brusle, chrániče zubů, náhradní pásky do kalhot, šroubky na nože, čísla na helmy, měřidla, gel do bruslí, chrániče kolen, vaky na hokejky, náhradní brzdy, kolečka či různé druhy skateboardů.

Cenové rozmezí
od do